Jak to probíhá?

Často kladené otázky:

Proč jste tak levní?
Nešetříme na kvalitě, šetříme na nákladech a díky dobrému logistickému zpracování se nám podařilo ceny stlačit na opravdové minimum. Nemáme žádné množstevní, nebo členské slevy či soutěže o palivo zdarma.

Proč je na jaře nejvhodnější nakoupit pelety?
Výrobci pelet mají omezené sklady a pokud je naplní, nemohou vyrábět, což pro ně znamená ztrátu, navíc v jarních a letních měsících je výroba pelet ekonomičtější.

Mohu se domluvit na dodání v konkrétní den?
Ano, naše doprava umožňuje domluvu na přesný den dodání. Řidič Vás bude kontaktovat telefonicky a čas příjezdu upřesní dle aktuální situace.

Mám zájem o balené pelety, mohu si je u Vás koupit?
Ano, pro balené pelety certifikované ENplus A1 máme speciální web www.pelety-cesko.cz a pelety necertifikované balené levne.pelety-cesko.cz.

Topím poprvé, jaké pelety si vybrat?

Pro správné nastavení topného zařízení a potvrzení záruky Vaším servisním technikem, doporučujeme začít topit peletami s certifikací ENplusA1, případně DINplus.
Pokud Vaše topné zařízení umožňuje spalovat pelety s vyšší popelnatostí, můžete otestovat pelety levnější, splňující normu ČSN. Pro první seznámení a otestování můžete zvolit variantu topení 50/50.